Скільки шкарпеток потрібно мати у гардеробі
Навряд чи сьогодні знайдуться люди, в гардеробі яких немає шкарпеток. Навіть ті жінки, які люблять сукні та тонкі панчохи, надягають шкарпетки під штани, а про чоловіків і говорити нічого – вони носять шкарпетки щодня. Які моделі та в якій кількості мають бути в арсеналі сучасних чоловіків та жінок? Давайте розбиратися.
Які шкарпетки мають бути у шафі дорослого чоловіка
Про пригоди чоловічих шкарпеток вже давно складають анекдоти, що може свідчити про своєрідний культ. Одні чоловіки люблять цей аксесуар і трепетно до нього ставляться, вибираючи найстильніші моделі та збираючи цілі колекції. Іншим - абсолютно байдуже, що носити, і вони купують шкарпетки пачками, навіть не особливо їх розглядаючи. І все ж таки, в обох випадках зберігається загальний посил: шкарпеток у чоловіка має бути багато.
-
Офісні співробітники, бізнесмени, державні службовці та інші ділові чоловіки підбирають шкарпетки під відповідний стиль одягу, зокрема брюки або строгий костюм. Як правило, це чоловічі високі шкарпетки, які не оголюють ногу, навіть якщо їхній власник закидає ногу на ногу. Як правило, для ділового образу підбирають стримані за тоном моделі або яскраві як стильний акцент.
-
Для пробіжок та тренувань чоловікові потрібні шкарпетки для заняття спортом, які можуть бути білого кольору.
-
Для походу в клуб, на вечірку чи корпоратив підходять моделі яскравих кольорів із оригінальними принтами.
-
Для повсякденних прогулянок та побутових справ – зручні практичні варіанти з натуральних тканин.
Зрозуміло, потрібно орієнтуватися на пору року: у холодні місяці не обійтися без вовняних шкарпеток, у теплі краще купити бамбукові, шовкові, бавовняні чоловічі шкарпетки. Якщо ноги сильно пітніють, можна купити повністю натуральні вироби, але, як правило, найпопулярніші моделі мають у складі трохи синтетики – для зносостійкості, кращого вигляду та гарної форми.
Якщо говорити про кількість, то для кожного випадку (на роботу, на спорт, на прогулянку тощо) варто передбачити дві-три пари шкарпеток. Залежно від способу життя та ступеня активності на рік чоловікові потрібно від тридцяти до сорока пар шкарпеток.
Скільки пар шкарпеток має бути у жінки
Теоретично існування панчох та колготок має зменшувати потреби жінок у шкарпетках, але на практиці все зовсім інакше. Дівчата люблять різноманітність і вважають, що шкарпеток у них теж має бути багато.
-
У теплу пору року не обійтися без ультракоротких жіночих слідків, які створюють так званий ефект босих ніг. Це можуть бути капронові шкарпетки під туфлі або бавовняні під сліпони, кеди, кросівки. Трьох-чотирьох пар «слідків» вистачає на літо.
-
Моделі середньої довжини називають «спортивними», але вони підходять не тільки для спорту. Такы моделі стануть у нагоді і для прогулянок - у поєднанні з джинсами, шортами, модними брюками. Крім того, шкарпетки з напівпрозорої тканини, з ажурним візерунком, з блискітками чи стразами сьогодні можна носити з романтичними сукнями та босоніжками. Як правило, трьох-чотирьох пар моделей середньої довжини буває достатньо.
-
На зиму варто запастися теплими вовняними шкарпетками, які зручно носити під черевики, валянки, чоботи. Модними вважаються - в'язані шкарпетки жіночі високі, які трохи видно над черевиками. І, звичайно ж, затишні в'язані моделі підійдуть для домашнього носіння. А щоб продовжити термін служби, можна підшити до підошв підслідники. Добре мати хоча б по дві пари шкарпеток - на вихід та для дому.
-
Безумовними лідерами в жіночому резерві є бавовняні моделі шкарпеток різної довжини і дизайну. Це і спортивні шкарпетки, і довгі жіночі гольфи, і слідки. Прати бавовняні вироби потрібно за температури 95°С, а для відбілювання можна використовувати борну кислоту.